Firemní akce

Plánujete strávit s vaším kolektivem nějaký čas mimo kancelář? Pracujete často z domova a chcete se opět sejít jako tým? Hledáte inspirativní prostředí, kde se můžete zamyslet nad konceptem nového projektu?

Držovická stodola je tím pravým místem, kde nebudete nikým rušeni, ať již chcete uspořádat workshop, teambuilding, menší konferenci nebo seminář či jiné akce. V hlavním sálu vybaveném špičkovým osvětlením, ozvučením či projektorem se pohodlně usadí až 70 osob. Během příznivého počasí lze částečně nebo úplně využít na sál navazující prostornou terasu se smaragdovým jezírkem nebo přilehlou zahradu. Lze se ale v podstatě přesunout kamkoliv v rámci rozsáhlých pozemků držovického údolí, které mimo jiné zahrnují louky, rybník či původní třešňový sad.

Vskutku královské občerstvení během celého pobytu vám s radostí obstará mistr kuchyně Pavel Bortník.

Přímo v areálu je k dispozici až 40 lůžek. Na přání vám rádi zajistíme další ubytování v blízkém okolí nebo bezpečnou dopravu zpět domů.

Chcete-li své plány umocnit výjimečným a inspirujícím prostředím Držovické stodoly, kontaktujte nás a společně sestavíme nejlepší řešení ušité na míru vašim potřebám.

Podívejte se na volné termíny v Držovické stodole.

Galerie Držovické stodoly