Kurzy & workshopy

Objevte jedinečný kout Českého středohoří, kde si od každodenního chaosu dokonale odpočine tělo i mysl.

Každý instruktor jógy, pilates, osobního rozvoje, mindfulness či jiného kurzu potřebuje najít unikátní prostor, kde se jeho klienti budou cítit uvolněně, odpočatě, které pulzuje pozitivní energií a které navozuje pocit hlubokého souznění s přírodou.

Pokud hledáte ideální místo pro pořádání své lekce, pak věřte, že kouzelná zákoutí areálu Držovické stodoly, zasazená do malebného údolí, jsou pro ni jako stvořená. Najdete zde společenský sál, jež dokážeme uzpůsobit vašim individuálním potřebám, na něj navazuje jihozápadně orientovaná terasa obklopená venkovskou zahradou. Téměř jakoukoliv aktivitu lze situovat na přilehlé louky, k našemu rybníčku nebo do starého třešňového sadu.

Maximální kapacita Stodoly se pohybuje mezi 60 a 70 osobami, vždy je však třeba zvážit, zda jsou prostory pro danou aktivitu dostačující. Zároveň zde může pohodlně přespat až 40 hostů. Pokud se rozhodnete k nám přijet autem, parkovací stání jsou k dispozici přímo v areálu, ale umíme pro vás zajistit i hromadnou dopravu odkudkoliv budete potřebovat.

Kontaktujte nás a společně vytvoříme nejlepší řešení přesně pro potřeby vás i vašich klientů.

Podívejte se na volné termíny v Držovické stodole.

Galerie Držovické stodoly