Rodinná setkání

Narozeniny, jubilea, promoce či jiné životní milníky jsou výjimečné okamžiky, které chceme strávit s našimi nejbližšími. Abychom je učinili nezapomenutelnými, dopřejme jim i výjimečné místo.

Slavností den je vhodné zahájit svým oblíbeným rituálem. Pokud preferujete čaj nebo kávu, doporučujeme je vychutnat u smaragdového jezírka, které je součástí prostorné venkovní terasy. Po hlavní hostině, kterou lze naplánovat až pro 60 osob, se můžete vydat na obhlídku našeho skromného panství. Začněte třeba prozkoumáním romantických zákoutí přilehlé zahrady, vydejte se dál údolím a hned u cesty objevíte rybník s nutrií Žofkou, a na jaře vás na konci cesty uchvátí rozkvetlý třešňový sad. Za chladných dní pak oceníte návrat k majestátnímu krbu, jehož teplo a energii můžete vnímat z pohodlných křesílek. Až se setmí, neopakovatelnou atmosféru vašeho setkání utvoří naše hvězdné nebe, které se v podobě 68 žárovek rozzáří nad vašimi hlavami.

Slavnostní tabuli, jež bude skutečným gastronomickým zážitkem, vám na míru a dle vašich představ sestaví mistr kuchyně Pavel Bortník.

A až budete náležitě společensky unaveni ale ještě nebudete chtít domů, jako na obláčku se vyspíte ve třech dvoulůžkových pokojích, které jsou připraveny v prvním patře Stodoly. Dalších 34 lůžek je k dispozici v Chalupě na druhém konci zahrady. Rádi vám doporučíme i další ubytování v blízkém okolí nebo zajistíme bezpečnou dopravu až domů.

Pokud jedete do Držovické stodoly autem, k dispozici jsou parkovací místa přímo v areálu.

Chcete-li mít ze své oslavy jedinečný zážitek, kontaktujte nás a vše společně dotáhneme k dokonalosti.

Podívejte se na volné termíny v Držovické stodole.

Galerie Držovické stodoly